KLIMATYZACJA

Nexya Energy E
Ścienny klimatyzator monosplit, z wysokowydajnym czynnikiem chłodniczym R32 i maksymalną wydajnością technologiczną (do klasy energetycznej A +++). Nexya Energy E wyróżnia się zaawansowanym uzdatnianiem powietrza dzięki zintegrowanemu jonizatorowi i technologii potrójnej filtracji Air Quality (przeciwpyłowej, węgla aktywnego i zimnych katalizatorów).
Feniks E
Ścienny klimatyzator monosplit, z wysokowydajnym czynnikiem chłodniczym R32 i maksymalną wydajnością technologiczną (do klasy energetycznej A +++). Nexya Energy E wyróżnia się zaawansowanym uzdatnianiem powietrza dzięki zintegrowanemu jonizatorowi i technologii potrójnej filtracji Air Quality (przeciwpyłowej, węgla aktywnego i zimnych katalizatorów).
Nexya S4 E
Klimatyzator ścienny monosplit na R32, z wysokowydajną technologią inwerterową (klasa A++ w chłodzeniu), która wykracza poza komfort klimatyczny, poprawiając jakość powietrza oczyszczanego technologią Air Quality (filtry przeciwpyłowe, węgiel aktywny i katalizatory). Co więcej, Nexya S4 E automatycznie usuwa kurz, pleśń i tłuszcz z parownika poprzez okresowe czyszczenie i suszenie, aby zagwarantować czyste powietrze w otoczeniu.
Aryal S1 E
Klimatyzator ścienny monosplit na czynnik R32, z wysokowydajną technologią inwerterową (klasa A++ w chłodzeniu), która wykracza poza komfort klimatyczny, poprawiając jakość powietrza oczyszczanego technologią Air Quality (filtry przeciwpyłowe, węgiel aktywny i katalizatory).

Aryal S1 E automatycznie usuwa również kurz, pleśń i tłuszcz z parownika poprzez okresowe cykle czyszczenia i suszenia, aby zagwarantować czyste powietrze w otoczeniu.

Mystral E
Klimatyzator ścienny monosplit czynnik R32, z wysokowydajną technologią inwerterową (klasa A++ w chłodzeniu), która gwarantuje efektywną dystrybucję powietrza, różnicując je w zależności od pór roku i szybko zmieniając temperaturę w pomieszczeniu. Dzięki Mystral E jakość oczyszczonego powietrza jest również optymalna dzięki cyklom sterylizacji w wysokiej temperaturze parownika, które zapobiegają tworzeniu się pleśni i bakterii.
Alyas Pro E
Ścienny klimatyzator monosplit, który charakteryzuje się doskonałą wydajność (w porównaniu do zwykłych splitów) w ogrzewaniu. Granica pracy zewnętrznej temperatury otoczenia wynosi -22 ° C. Alyas Pro E jest również wyposażony w system multifiltracji, składający się z elektrostatycznego filtra przeciwpyłowego i filtra z węglem aktywnym (skutecznego przeciwko nieprzyjemnym zapachom).
Nexya S4 E Multi
Klimatyzator multi-split umożliwia klimatyzacje do 5 pomieszczeń za pomocą jednej jednostki zewnętrznej i maksymalną efektywność energetyczną (technologia inwerterowa o niskim zużyciu energii i czynnik chłodniczy R32). Jednostki wewnętrzne Nexya S4 E są wyposażone w technologię Air Quality (filtry przeciwkurzowe, filtry z węglem aktywnym i zimne katalizatory) i zachowują higienę parownika, eliminując kurz, pleśń i tłuszcz, dzięki automatycznym cyklom czyszczenia i suszenia.
Alyas E Multi
Klimatyzator multi-split umożliwia klimatyzacje do 5 pomieszczeń za pomocą jednej jednostki zewnętrznej zapewniając maksymalną efektywność energetyczną (technologia inwerterowa o niskim zużyciu energii i czynnik chłodniczy R32). Jednostki wewnętrzne Alyas E są wyposażone w system multifiltracji powietrza i automatyczne cykle czyszczenia parownika, aby poprawić jakość uzdatnianego powietrza .
Aryal S1 E Multi
Klimatyzator multisplit pozwala na klimatyzowanie do 3 pomieszczeń za pomocą jednej jednostki zewnętrznej przy zachowaniu maksymalnej efektywności energetycznej (technologia inwerterowa o niskim zużyciu energii i czynnik chłodniczy R32). Jednostki wewnętrzne Aryal S1 E są wyposażone w system multifiltracji powietrza i automatyczne cykle czyszczenia parownika, aby poprawić jakość uzdatnianego powietrza i zapewnić komfort.
Unico Air
Klimatyzator bez jednostki zewnętrznej . Najcieńszy i najcichszy
Dziś również z możliwością zdalnego zarządzania za pomocą połączenia Wi-Fi (opcja).
Unico Art
Klimatyzator Unico Art bez jednostki zewnętrznej dostępny jest również w wersji z pompą ciepła (HP)
Na zewnątrz tylko dwa otwory, dla całkowitej integracji z bryłą architektoniczną budynku
Unico Edge
Nowy klimatyzator Unico na gaz R410A, który wyróżnia się miękkimi liniami, stylem retro.
Od dziś z możliwością zdalnego zarządzania za pomocą połączenia Wi-Fi (opcjonalnie).
Unico Pro
Wyjątkowy profesjonalista
Najpotężniejszy klimatyzator stacjonarny bez jednostki zewnętrznej w ofercie, z innowacyjną technologią Pro Power, która gwarantuje moc chłodzenia do 3,5 kW. Nowoczesny design Made in Italy, będący wynikiem współpracy ze Studio Matteo Thun & Antonio Rodriguez, pozwala pięknie komponować się z każdym wystrojem wnętrza. Tryb cichy, dotykowy wyświetlacz i możliwość sterowania za pomocą pilota lub smartfona dla maksymalnego komfortu.
Unico Easy S1
Klimatyzator bez jednostki zewnętrznej w formacie konsolowym , przeznaczony do montażu na podłodze, idealny w rozwiązaniach wolnostojących
Unico R
Pompa ciepła bez jednostki zewnętrznej. Aż 2,7 kw mocy + 2 kw oporności elektrycznej w jednym urządzeniu!
Double V Systemy Pomp Ciepła Sp. z.o.o.

Wichrowa 22

60-449 Poznań

NIP7812038628

KRS0000985353


Oddział Tarnowo Podgórne

23 Października 66, 62-080 Tarnowo Podgórne - (wjazd od ulicy Cichej)

GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek - Piątek
8.00 - 16.00

Napisz do nas

EMAIL

sprawy administracyjne, faktury
biuro@doublev.pl


sprzedaż i oferty handlowe, zamówienia
hande@doublev.pl


serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne
serwis@doublev.pl

TELEFON
Serwis i wsparcie techniczne
(+48) 602 789 103
(+48) 500 298 591
Nasze SocialMedia